Müügitingimused | HingamisLaulupidu

Müügitingimused

 

Müügitingimuste kehtivus
 • Müügitingimused kehtivad www.teadlikhingamine.ee veebipoest ostu sooritaja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Hingamislaulupidu MTÜ (edaspidi ka Veebipood või e-pood) vahel toodete ja teenuste ostmisel.
 • Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teadlik Hingamine veebipoest toodete ja teenuste ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
 • Veebipood www.teadlikhingamine.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.teadlikhingamine.ee.
Hinnad
 • Kõik kodulehel nähtavad hinnad on näidatud eurodes ja on lõplikud. Hindadele ei lisandu käibemaksu ja hinnad ei sisalda käibemaksu. Hingamislaulupidu MTÜ ei ole käibemaksukohustuslane.
 • Hingamislaulupidu MTÜ-l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu.
 • Kui veebipoes on muudetud hinda pärast Tarbija poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, müüakse Tarbijale vastavad tooted tellimuse tegemise hetkel kehtinud hindadega. Tarbijal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.
Tellimuse vormistamine
 • Veebipoe poolt pakutavad tooted on kuvatud leheküljel www.teadlikhingamine.ee/pood, kus tootele või teenusele klikates suunatakse Sind vastavale ostulehele. Tee vajalikud valikud (pileti valik, maksustamise valik, teenuse puhul kuupäeva ja kellaaja broneerimine) ja lisa soovitud tooted või teenused ostukorvi.
 • Veendu, et ostukorvis on korrektne toode ja toote kogus. Tellimuse vormistamiseks vajuta ostukorvis lingile „Mine maksma.”
 • Sind suunatakse edasi lehele „Arvelduse andmed,“ kus saad sisestada oma andmed, et Sulle genereeritaks korrektne arve (saadetakse e-postile). Kohustuslikud andmed on eesnimi, telefoninumber ja e-posti aadress. Teiste väljade täitmine ei ole kohustuslik, kuid tuleb arvestada sellega, et kui jätad väljad tühjaks, ei saa me neid andmeid ka Sinu arvel kuvada.
 • Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saad tasuda mugavalt Maksekeskuse pangalinkide või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena.
 • Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiad pärast tellimuse kinnitamist Sulle e-postile saadetavalt arvelt.
Tellimuste eest tasumine

Tellimuste eest saab tasuda ainult eurodes.

Tellimuste eest saab tasuda:

 • Swedbank, SEB, LHV, Coop, Luminor, Pocopay ja Liisi pangalingi vahendusel Maksekeskuse teenust kasutades

Müügiarve saadetakse Sulle e-postiga pärast arve täies ulatuses tasumist. Kui toote eest tasumisel on lubatud ettemaks ehk kahes osas maksmine, siis müügiarve saadetakse pärast ettemaksu tasumist.

Juhul, kui soovid makse sooritada arve alusel pangaülekande teel, palun võta meiega ühendust e-posti teel info@teadlikhingamine.ee.

Juhul, kui soovid maksta osaliselt, siis toodet saab osta ka ettemaksu alusel, tasudes järgmise makse ettenähtud ajal sularahas või pangaülekandega. Info teise makse sooritamise kohta saadetakse e-postiga pärast ettemaksu tasumist.

Ettemaksu ei tagastata, kui koolitusele jäetakse tulemata, vaid see läheb koolituse korraldamisega seotud kulude katteks. Kui korraldajast tulenevalt jääb koolitus ära, siis makstakse ettemaksjatele summa täies ulatuses tagasi.

Hingamislaulupidu MTÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Hingamislaulupidu MTÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Toote pakkumine

Toote pakkumiseks loetakse e-poest ostetud koolitusele ligipääsu andmist või teenuse pakkumist.

Pretensioonid tuleb esitada meiliaadressile info@teadlikhingamine.ee. Vaidlused lahendatakse eelkõige läbirääkimiste teel Eesti Vabariigi seaduste alusel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on mõlemal osapoolel õigus pöörduda Harju Maakohtusse.

Ostust taganemine

Tarbijal on õigus teenuse ostust taganeda 7 päeva jooksul peale teenuse tellimust (Võlaõigusseaduse 53/4 lõige 1).

Kui Tarbija 7 päeva jooksul taganeb ja meie poolt pole teenuse osutamist alustatud, saab Tarbija saata tagastamisteate info@teadlikhingamine.ee. Vastavalt eelnevale punktile tagastatakse 7 päeva jooksul Tarbijale raha tema poolt esitatud pangakontole.

Taganemisõigust ei kohaldata, kui ettevõtjapoolsed lepingust tulenevad kohustused on täidetud ning teenuse osutamine või muu soorituse tegemine on alanud Tarbija sõnaselgel eelneval nõusolekul ja kinnitusel või broneerimistasu maksmisel. Sellisel juhul kaotab Tarbija ettevõtjapoolsel lepingu täitmisel oma taganemisõiguse.