Kontakt | HingamisLaulupidu

Kontakt/KKK

Hingamislaulupidu MTÜ
Registrikood: 80605257
Aadress: Gonsiori tn 13, 10124 Tallinn, Harjumaa, Eesti

Heiki Tomson – Üldküsimused, töötubadeprogramm

heiki@hingamislaulupidu.ee

+372 509 9920

Leelo Lehtla – Kommunikatsioon, kultuuriprogramm

HingamisLaulupidu 2023 toimub Põlvamaal Valgemetsa Puhkekülas. Valgemetsa küla, Põlva vald, Põlvamaa 63610

KKK-s on loetletud vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse. Vastuse vaatamiseks klõpsa küsimuse peale. Kui Sa ei näe oma küsimusele vastust, võta meiega ühendust, kasutades allolevat vormi, ja me vastame Sulle niipea kui võimalik!

Vastunäidustused:

  • epilepsia
  • glaukoom
  • kõrge vererõhk (mis ei ole ravimite kontrolli all)
  • südame-veresoonkonna haigused ja / või ebakorrapärasused, sh varasemad südameinfarktid
  • insult, aju neuroloogilised haigusseisundid
  • kui kasutatakse vere vedeldavaid ravimeid (nt Coumadin)
  • rasedus (rütmiline aeglane hingamine ilma hingepeetuseta on lubatud)
  • bipolaarne häire või skisofreenia
  • muud meditsiinilised, psühhiaatrilised või füüsilised seisundid, mis mõjutavad võimet osaleda, mis tahes tegevuses, mis hõlmab intensiivset füüsilist ja / või emotsionaalset pingete vabastamist

Tegemist on alkoholi- ja narkovaba koguperesündmusega, kus pakutakse taimetoitu nii eesti köögist kui mujalt. Sündmus toimub 12 ha maa-alal, kus on ruumi nii eraldi olemiseks kui piisavalt intiimsust ja ühesolemise võimalusi.


Jah, ka lastega pered on oodatud. Oleme mõelnud ka pere noorematele (5-15aastastele lastele) ning loonud mitmekülgse lasteprogrammi –  „Seiklus metsas“

Ööbida on võimalik kohapeal 2-8-kohalistes tubades ja oma telgis. Voodikoht koos pesuga maksab 25 € ja oma telgiga telkimine 15€. Hind sisaldab programmiga lõkkeõhtut ja hommikujoogat. Lõkkeõhtut juhivad Heiki Tomson ja Anu Kallavus. Lisainfo: https://hingamislaulupidu.ee/majutus/

Töötoad saab osaleja ise endale valida. Ühte töötuppa mahub 100-200 inimest. Kes ees, see sees. Ainult Alar Tammingu töötuba on etteregistreerimisega.

Programmi leiad SIIT. Detailne kava täpsustub jooksvalt.

Eesmärk on luua iga-aastane traditsioon, kus jagada tervistedendavaid teadmisi vormis, mis oleks kättesaadav paljudele inimestele nende võimetele vastavalt ja lihtsasti mõistetavalt. Viie aastaga Tallinna lauluväljakule oli algne inspiratsiooniallikas, kuid täna näeme, et just väekas maakohas on selle sündmuse koht ka tulevikus. Hingamislaulupidu võiks olla 5 aasta pärast rahvusvaheline teadliku hingamise sündmus, kus on üle 5000 osaleja. Kontseptsiooni soovime aga luua Eestis ja viia üle maailma just nii nagu sai Eestist algatuse üle-maailmne maailma koristamise projekt: Teeme ära!

Soovime oma annetega teisi teenida ning panustada Eesti ühiskonna ja kogu inimkonna tervenemisse ja teadlikkuse kasvu. Leiame, et kogukonnasidemete tugevdamine läbi hingamise on lõbus ja lihtne viis selle tegemiseks.

Täna on kambas ca 22 inimest, sealhulgas Heiki Tomson (hingamistreener ja –terapeut, HingamisLaulupeo idee algataja), Leelo Jimenez de la Cuesta (muusikasündmuste korraldaja, kes on seda teinud nii Eestis kui välismaal), Ruslan Simagin, Margit Saul, Marek Lobjakas, Katrin Aedma. Hingamispraktikaid juhendavad lisaks Heiki Tomsonile, Tiia Lõoke, Madis Meister, Merike Villard, Alar Tamming ja paljud teised. Esinevad mitmed armastatud Eesti muusikud. Lisaks löövad HingamisLaulupeol kaasa ca 20 vabatahtlikku terapeuti ja ruumihaldajat.

Piletid leiad SIIT.

Hingamislaulupeo pilet sisaldab osalemisvõimalust kõikides kohalpeal toimuvates tegevustes: hingamise õpitubades, ühishingamisel, kontsertide kuulamist, tantsimist, kaasa laulmist. Sul on vaja enda poolt vaja kaasa võtta vaid joogamatt, pleed ja sületäis head tuju.

Teadlik hingamine on uus jooga ja kaasaaegne meditatsioon. See on kogemuslik praktika, mis võimaldab läbi teadliku hingamise ja selle vaatlemise puhastada, tasakaalustada ning väestada füüsilist ja vaimset tervist. Millised praktikad sulle sobivad ja mida sa oma ellu kõige enam hetkel vajad, võib saada vastuse HingamisLaulupeol.

Kui oled tulemas autoga, siis nendele on Valgemetsa parklas mugavalt ruumi – võimalusel jaga autot teiste festivalikülastajatega (hea koht suhtlemiseks on FB event). Ühistransporti eelistades on mugavaim variant rong: trüki Elroni kodulehel (https://elron.ee/) piletit otsides sihtkohaks “Valgemetsa.” Rongipeatus on mugavalt kohe Valgemetsa Puhkekeskuse värava ees.

Võta meiega ühendust!

Enne meile kirjutamist kontrolli palun KKK-d! Kui Sa ei näe KKK-s vastust oma küsimusele, võta meiega allolevat vormi kasutades ühendust ja vastame Sulle esimesel võimalusel. Oleme võimas, kuid väike meeskond – seepärast täname Sind kannatlikkuse eest vastuse ootamisel!

[contact-form-7 id=”1566″]