Kontakt | Hingamislaulupidu

Kontakt/KKK

Teadlik Hingamine OÜ

info@hingamislaulupidu.ee
Äriregistri registreerimisnumber: 14372113
Aadress: Gonsiori tn 13-22, 10124, Tallinn, Harjumaa

Heiki Tomson – üldküsimused, programm, veeb, turundus

KKK-s on loetletud vastused küsimustele, mida meile kõige sagedamini esitatakse. Vastuse vaatamiseks klõpsa küsimuse peale. Kui Sa ei näe oma küsimusele vastust, võta meiega ühendust, kasutades allolevat vormi, ja me vastame Sulle niipea kui võimalik!

Tegemist on alkoholi- ja narkovaba koguperesündmusega, kus pakutakse taimetoitu nii eesti köögist kui mujalt. Sündmus toimub 12 ha maa-alal, kus on ruumi nii eraldi olemiseks kui piisavalt intiimsust ja ühesolemise võimalusi.

Jah, ka lastega pered on oodatud. Lastealale saab lapsi jätta järelvalve alla mängima, toimub ka lastejooga.

Ööbida on võimalik kohapeal 2-8-kohalistes tubades. Voodikoht koos pesuga maksab 15 €. Ööbijatele toimub lõkkeõhtu ja hommikujooga, mis kõik mahub 15 € sisse. Lõkkeõhtu suunda mudivad Katrin Suie ja Keivo.

Töötoad saab osaleja ise endale valida. Ühte töötuppa mahub 40-80 inimest. Kes ees, see sees.

Programmi leiad SIIT. Detailne kava täpsustub jooksvalt.

Eesmärk on luua iga-aastane traditsioon, kus jagada tervistedendavaid teadmisi vormis, mis oleks kättesaadav paljudele inimestele nende võimetele vastavalt ja lihtsasti mõistetavalt. Viie aastaga Tallinna lauluväljakule oli algne inspiratsiooniallikas, kuid täna näeme, et just väekas maakohas on selle sündmuse koht ka tulevikus. Hingamislaulupidu võiks olla 5 aasta pärast rahvusvaheline teadliku hingamise sündmus, kus on üle 5000 osaleja.

Soovime oma annetega teisi teenida ning panustada Eesti ühiskonna ja kogu inimkonna tervenemisse ja teadlikkuse kasvu. Leiame, et kogukonnasidemete tugevdamine läbi hingamise on lõbus ja lihtne viis selle tegemiseks.

Täna on kambas ca 22 inimest, sealhulgas Heiki Tomson (hingamistreener ja –terapeut, Hingamislaulupeo idee algataja), Tiia Lõoke (hingamisterapeut, Algallika keskuse omanik), Leelo Jimenez de la Cuesta (muusikasündmuste korraldaja, kes on seda teinud nii Eestis kui välismaal), Pille Allik (TLHA õpetaja,  hingamisterapeut, haldusjuht). Hingamispraktikaid juhendavad lisaks Heiki Tomsonile ja Tiia Lõokesele ka Madis Meister, Virge Kuivjõgi, Margit Raias, Alar Tamming ja paljud teised, esinevad mitmed armastatud Eesti muusikud. Lisaks löövad Hingamislaulupeol kaasa ca 20 vabatahtlikku terapeuti ja ruumihaldajat.

Piletid leiad SIIT.

Hingamislaulupeo pilet sisaldab osalemisvõimalust kõikides kohalpeal toimuvates tegevustes: hingamise õpitubades, ühishingamisel, kontsertide kuulamist, tantsimist, kaasa laulmist. Sul on vaja enda poolt vaja kaasa võtta vaid joogamatt, pleed ja sületäis head tuju.

Teadlik hingamine on uus jooga ja kaasaaegne meditatsioon. See on kogemuslik praktika, mis võimaldab läbi teadliku hingamise ja selle vaatlemise puhastada, tasakaalustada ning väestada füüsilist ja vaimset tervist. Millised praktikad sulle sobivad ja mida sa oma ellu kõige enam hetkel vajad, võib saada vastuse Hingamislaulupeol „Kas sa armastad puhast õhku?“.

Võta meiega ühendust!

Enne meile kirjutamist kontrolli palun KKK-d! Kui Sa ei näe KKK-s vastust oma küsimusele, võta meiega allolevat vormi kasutades ühendust ja vastame Sulle esimesel võimalusel. Oleme võimas, kuid väike meeskond – seepärast täname Sind kannatlikkuse eest vastuse ootamisel!

    JÄLGI MEID
    etEstonian