Liikmelisus | HingamisLaulupidu

Liikmelisus

Liikmelisuse võimalused

Meil on heameel kutsuda Sind Hingamislaulupeo (HL) liikmelisuse programmi!

HL pakub nii iga-aastast kui ka igakuist liikmelisust. Liitu kohe aastaks soodushinnaga 99 €! Niiviisi tuleb aastane liikmelisustasu Sinu jaoks enam kui kahe kuu jagu odavam võrreldes kuu kaupa liikmelisuse eest tasumisega (kuise tasumise valimisel on liikmemaks 12 €). Samuti tagab aastane liikmelisus Sulle suurepäraste teadliku hingamise õpetuste, teabe ja teistega koos praktiseerimise võimaluste olemasolu terve aasta vältel!

Kasutades festivalile ostetud piletiga sama e-posti aadressi, on VÕIMALIK vaadata Eesti I Hingamislaulupeo töötubade salvestusi läbi HL liikmete programmi 2021. aasta lõpuni. Kui liitute liikmeprogrammiga pärast Hingamislaulupeo lõppu, peate ikkagi ostma HL liimelisuse, kasutades sama e-posti aadressi, mida kasutate oma liikmelisuse jaoks, et pääseda HL liikmelisuse programmi.

Nii Hingamislaulupeo kui HL liikemelisuse programmi väljatöötamise, loomise ja korraldamise kulud on kõrged.  Oleme teinud endapoolse parima, et nii festivalipiletite kui ka liikmelisuse maksumused oleksid võimalikult madalad, toetamaks meie missiooni: tuua hingamisteadlikkuse ja teadliku hingamise eelised kõigi inimesteni Eestimaal!

Liikmelisuspakettide eest raha ei tagastata, kuid võite selle igal ajal tühistada – sellega ei kaasne mingeid täiendavaid kohustusi, mis ületaks juba makstud summa.

Täname Sind olemast osa meie liikumisest, et tõsta meie maa ja rahva vibratsiooni üks hingetõmme korraga!

Particle element
Particle element
Iga-aastane liikmelisus

99/ aastas

2 kuud TASUTA
Tagasimakseid ei toimu
Igakuine liikmelisus

12/ kuus

Ei tagastata
Tühista igal ajal