Programm 2023 - HingamisLaulupidu

Programm 2023

KALEWIPOJA LAVA

19.08

11.00 HingamisLaulupeo avamine
11.15-11.45 Rändaja – Indrek Tammoja kontsert
13.45-14.15 Mick Pedaja kontsert
16.15  Isamaaline luule Kärt Tomingaselt ning aruteluring Dan Brulé (USA) osalusel teemal “Vabadus iseendas ja ühiskonnas”
17.00-17.30  Marion Selgall, Enrik Visla: Pärimustantsude töötuba
17.45-19.45 Heiki Tomson, Merike Villard:
Ühishingamine “Elavama elu hingus”
Musitseerib Indrek Tammoja – Rändaja
20.30-21.30 Siiri Sisaski kontsert
22.30 Lõkkeõhtu “Hingetuli” Tõnu Talimaaga

 

20.08

11.30 Maili Metssalu ja Jaan-Eerik Aardami kontsert
12.00-14.00 !Globaalse suuresineja Dan Brulé (USA) hingamistöötuba!
14.00 !Donovan Keith’i (USA) kontsert!

 

Korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi.

KALEWI MAJA

19.08

12.15 Töötuba  AET SILLASTE 1h
14.45 Töötuba MERIKE VILLARD 1h

20.08

8:00 Hommikujooga Kretel Viirsaarega
10.00
Töötuba PIRET HAAMER 1h

LINDA TELK

19.08

12.15 Töötuba TIIT TROFIMOV 1h
14.45 Töötuba KREET ROSIN-PINDMAA 1h

20.08

8.00 Töötuba NELE SUISALU 1h
10.00
Töötuba BELLA SKALKINA ja IGOR EARTHCHILD 1h

Tutvu esinejatega

19. august 2023

11.00

KALEWIPOJA LAVA

HINGAMISLAULUPEO AVAMINE

Indrek Tammoja

11:15-11.45

KALEWIPOJA LAVA

KONTSERT

Muusik, kes loob kitarri ja emakeelse laulusõnaga mahedalt meloodilist atmosfääri, mille keskmes on austav ja hoidev toon looduse ning elu suure müsteeriumi suhtes

Aet Sillaste

12.15

KALEWI MAJA

TÖÖTUBA

On ajurveeda praktik ja massaažiõpetaja, kelle põhitegevuseks hetkel on ajurveedalike massaažide pakkumine ja õpetamine ning toitumis- ja elustiilinõustamine. Aet organiseerib Indias eestlastele ka ajurveeda kehapuhastusi.

Tiit Trofimov

12.15

LINDA TELK

TÖÖTUBA

Enesearengu teejuht, joogaõpetaja, hingamisterapeut, emotsionaalkeha terapeut, meeste väeringide ja -reiside korraldaja

Mick Pedaja

13.45-14.15

KALEWIPOJA LAVA

KONTSERT

Mick on muusik, kelle helikeeles peegeldub akustiline folk ja pehmem-mahedam elektrooniline muusika. Lisaks enda loomingule on ta kirjutanud muusikat mitmete Eesti filmide ning ka teatrietenduste jaoks. Micku kõige uuem album “Sula” ilmus 2023. aasta kevadel, seega võime ka kontserdil oodata eelkõige tema värskeimat muusikat.

Merike Villard

14.45

KALEWI MAJA

TÖÖTUBA

Jaapani tervenduskunstide ja de-armouring teraapia terapeut, naiste väeringide- ja retriitide korraldaja, NTB hingamistöö juhendaja ja enesearengu teejuht.

Kreet Rosin-Pindmaa

14.45

LINDA TELK

TÖÖTUBA

On terapeut, mitme raamatu autor ja sisemist rahu suurendavate praktikate õpetaja, kes aitab erinevate tehnikate abil inimestel toime tulla õppetundidega, mida elu on teele toonud ärevushäire, haiguse, sassis suhte vm näol.

Kärt Tomingas

16.15

KALEWIPOJA LAVA

ISAMAALINE KÕNE JA ARUTELURING
“VABADUS ISEENDAS JA ÜHISKONNAS”

Kärt Tomingas on Eesti näitleja, laulja ja teatripedagoog. Näitlejana on ta töötanud erinevates teatrites nii Eestis kui ka Soomes, kus on mänginud nii draama- kui ka muusikalilavastustes, samuti filmides ja televisioonis.
Laulja- ja laululoojana on ta välja andnud neli autoriplaati.
Kuusteist aastat on ta olnud näitlejatöö õppejõud Eesti Muusika -ja Teatriakadeemias õpetades nii tulevasi näitlejaid kui ka lauljaid. On õpetanud eneseväljendust erinevates kõrgkoolides nii Eestis kui ka välismaal.
Viib läbi eneseväljenduse treenimise- ja õppimisega seotud kursusi ja töötube. Põhilised märksõnad elus ja töös on:
Hinga
Kuula
Jaga

Enrik Visla

Marion Selgall

17.00-17.30

KALEWIPOJA LAVA

PÄRIMUSTANTSUDE TÖÖTUBA

Enrik Visla on neljandat põlve rahvamuusik, mänginud praktiliselt sünnist saadik kuni tänaseni erinevates koosseisudes. Pilliõpetaja C. Kreegi nim. Haapsalu Muusikakoolis. Laulu- ja tantsupeo raames olnud rahvamuusikapidude viiulite liigijuht.

Marion Selgall on eesti pärimuslaulja. Praegu õpib ta pärimusmuusika erialal laulu Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning on laulja rahvakoraale oreli ja hiiu kanneldega siduvas ansamblis 6hunesseq. Marion on üks pärimuslaulu kollektiivi Talina naase’ eestvedajatest.

Heiki Tomson

Merike Villard

17.45-19.45

KALEWIPOJA LAVA

ÜHISHINGAMINE “ELAVAMA ELU HINGUS”

Hingamisruumi hoiavad Heiki Tomson, Merike Villard ja teised hingamisterapeudid ning vabatahtlikud hingamispraktikud.

Musitseerib Indrek Tammoja – Rändaja.

! Donovan Keith !

14.00

KALEWIPOJA LAVA

KONTSERT

Donovan Keith resideerub Austinis Texases, kus ta on enim tuntud oma klassikalise kõlaga vokaali ning nakatava lavalise oleku poolest – tema esinemised ei jäta külmaks mitte kedagi. Oma loomingus ühendab ta souli, funki ja rokki ja lisaks erinevate žanrite põimimisele ei puudu tema lavalistest esinemistest ka liikumine.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Siiri Sisask

20.30-21.30

KALEWIPOJA LAVA

KONTSERT
Lauljatar, kes valdavalt esitab enda loodud muusikat. Tema kontserdil saab kuulda põimingut tema varasemast ja uuemast loomingust.

Tõnu Talimaa

22.30

KALEWIPOJA LAVA

LÕKKEÕHTU

Kaheksa aasta jooksul on Tõnu aastas läbi viinud keskmiselt 1 – 2 shamaanilaagrit kestvusega kaks nädalat ning 12 – 15 seminari pikkusega 3 – 8 päeva ja seda väga erinevatel teemadel. Tema elu üheks läbivaks jooneks on läbi aja olnud oma teadmiste ja kogemuste edasiandmine erisugustes vormides.

20. august 2023

Kretel Viirsaar

8.00

KALEWIPOJA LAVA

HOMMIKUJOOGA

Lisaks psühholoogiaõpingutele Tallinna Ülikoolis on Kretel täiendavalt õppinud transpersonaalset psühholoogiat ning erinevaid hingamisteraapiaid. Tema huvialadeks on oma potentsiaali täielik rakendamine, avardunud teadvuse seisundite saavutamine läbi kohalolu, meditatsiooni, hingamise ja jooga.

Nele Suisalu

8.00

KALEWI MAJA

TÖÖTUBA

Nele Suisalu on tantsukunstnik, enesearengu teejuht ja loovale kehalisusele inspireerija. Ta on elanud ja töötanud professionaalse kaasaegse tantsijana kümme aastat Prantsusmaal. Alates 2018. aastast on ta Eestis toetanud inimesi nii füüsiliselt kui energeetiliselt oma sügavama olemuse tunnetamise ja loovusega ühendumise juures. Viinud läbi hääleseadet nii eraviisiliselt kui grupile. Samuti jätkanud tantsukunsti uurimusliku suunaga – kuidas ühendada performatiivsust tervendamisega. Lisaks loonud meditatiivseid peenhäälestuse ja energiatöö ruume.

Piret Haamer

10.00

KALEWI MAJA

TÖÖTUBA

Piret on kundalini jooga õpetaja, hingamistöö terapeut ning erinevate energeetiliste tervendusviiside praktiseerija. Vaimse ning materiaalse elu tasakaalustamiseks seotud ka personalitöö ning projektijuhtimisega.

Bella ja Igor Earthchild

10.00

LINDA TELK

TÖÖTUBA

Bella ja Igor aitavad paaridel leida väärtust iseeneses ning rõõmu paarisuhtes. Nad on massaažiterapeudid ja coachid. Bella korraldab naisteringe ning pakub oma klientidele massaaži ja leebet bioenergeetikat. Igor teeb tantra massaaži, body de-armouringi teraapiat ning korraldab meestelaagreid. Üheskoos nad loovad Eesti Tantrafestivali ja rahvusvahelist online massaažikooli Learn2Touch.

Maili Metssalu ja Jaan-Eerik Aardam

11.30

KALEWIPOJA LAVA

KONTSERT

Maili Metssalu on laulja ja näitleja, kes avaldas oma debüütalbumi “Kahe une vahel” 2022. aasta sügisel. Kogumikul on ligi kümne aasta kogemusi ja tundmusi, nii suuri ja sügavaid, kui ka kergeid ja heledaid. Sekka on sinna sattunud eesti luuletajate loomingut ja šotlannade salasosinaid. Kontserdil on koos Mailiga laval kitarrist Jaan-Eerik Aardam.

! Globaalne suuresineja
Dan Brulé !

12.00-14.00

KALEWIPOJA LAVA

TÖÖTUBA

On palju hingamise ala eksperte maailmas. Väga vähestel on selline kogemus kui seda on Dan´il. Reisides 55 riigis viimase 40 aasta jooksul on ta treeninud rohkem kui 250 000 inimest. Dan´i teadliku hingamise meisterlikkuse kunst peitub tema ammendamatus energias ja kohalolus. Tema teadmised ja oskused on meelitanud tema juurde kõrgetasemelisi kliente ja partnereid nagu Tony Robbins, Aleksander Karelin, Stig Severinsen, Stan Grof, Leonard Orr, Wim Hof, Greg Amundson, samuti eliitsportlaseid ja äride omanikke üle maailma.

! Donovan Keith !

14.00

KALEWIPOJA LAVA

KONTSERT

Donovan Keith resideerub Austinis Texases, kus ta on enim tuntud oma klassikalise kõlaga vokaali ning nakatava lavalise oleku poolest – tema esinemised ei jäta külmaks mitte kedagi. Oma loomingus ühendab ta souli, funki ja rokki ja lisaks erinevate žanrite põimimisele ei puudu tema lavalistest esinemistest ka liikumine.