Teadlik hingamine - HingamisLaulupidu

Teadlik hingamine

Hingamine

Universumi ainuke konstant on muutumine. Kõik muutub pidevalt. Maailm muutub ja Sina ka. Hingamistöö muudab muutuste sees ja vahel navigeerimise kergemaks, mõistetavamaks ja seeläbi aktsepteeritavamaks.

Hingamist peame me reeglina enesestmõistetavaks protsessiks, mis ei pälvi meie erilist tähelepanu. Hingamistööd tegema asudes hakkame me aga hingamisele teadlikult tähelepanu pöörama ning see annab meile võimsa potentsiaali tervemaks ja helgemaks eluteeks. Kuid hingamistöö laieneb tervendavatest vaimsetest ja hingelistest traditsioonidest kaugemale. Hingamislaulupeol keskendume sellele, kuidas aidata inimestel tuua hingamisteadlikkust ja teadlikku hingamist oma igapäevaelu igasse aspekti. Teadlik hingamine on kiireim ja kättesaadavaim vahend keha, emotsioonide ja alateadvuslike mõtete teadvustamiseks ja ühildamiseks ning kopsude tugevdamiseks. Teadlik hingamine pakub igaühele jõukohast lisatuge füüsise hoidmisel ning seeläbi ka hingamisteede viirusinfektsioonide ennetamisel ja neist vabanemisel.

Image

Teadlik hingamine on kiireim ja lihtsaim viis pea puhastamiseks, kõhu korrastamiseks, närvide rahustamiseks ja südame avamiseks.

Dan Brulé, maailma juhtiv hingamisekspert

Teadliku hingamise väärtused

Parem sportlik saavutus
Pikem eluiga
Rohkem loovust
Tugevam immuunsüsteem
Madalam stressitase
Sügavam ja mõjusam teadlikkus

Liitu HingamisLaulupeo väärtuskirjaga ja lisaks eelisjärjekorras parimatele pakkumistele saad:

  • Praktilise e-raamatu, milles sisalduvad hingamisharjutused aitavad vabaneda stressist ja väsimusest
  • Heiki Tomsoni uue audioraamatu “Igapäevane hingamine” esimese peatüki
  • Väärtuskirju, mis sisaldavad inspireerivaid kogemuslugusid ja praktilisi teadmisi teadlikust hingamisest