Avalehe koopia - HingamisLaulupidu

HINGAMISLAULUPIDU: TULEMINE

19-20. august 2023

Selleks, et tulla, on vaja alustada tulemisega.

Ära oota, karda ega hoia ennast tagasi.

Lihtsalt tule.

Tule avastama ja nautima oma hingamise potentsiaali!

Osta pilet

25. nov algas registreerumine HingamisLaulupeole 2023!

📢 300-le kiiremale, kes liituvad HingamisLaulupeo väärtuskirjaga, on ootamas pea 3 korda soodsamad piletid

👉 Üksikpilet 59€  149€ – sooduskood saabub meilile
👉 Paarispilet 109€  279€ – sooduskood saabub meilile

PS! Kui Sa ei tea 100%, kas saad osaleda, võid kindel olla, et leiad piletile ostja vähemalt sama või oluliselt kõrgema hinnaga!

2023 festivali kinnitatud esinejad

Festival sünnib üle 20 teadliku hingamise eksperdi ja muusiku koostöös, kes kõik soovivad anda oma panuse selle rahvuslikke traditsioone austava ning tervist edendava sündmuse loomisse.

Merike Villard

spirituaalne mentor, Jaapani taimeravi ja keha tervendusteraapiate terapeut-massöör,  PranaSanna NTB hingamistöö juhendaja

Tiit Trofimov

enesearengu teejuht, joogaõpetaja, hingamisterapeut, emotsionaalkeha terapeut, meeste väeringide ja -reiside korraldaja

⭐️ Globaalne suuresineja, kelle nimi jääb veel üllatuseks 🤫

HingamisLaulupeo festivalist

Ajal, mil oleme liikunud ühest kriisist teise teeb murelikuks ühiskonna lõhestumine ja inimeste vaimne tervis. 

Käesoleval suvel toimub väga palju meelelahutuslikke üritusi. Tihti kaasneb nendega ohtralt lärmi, alkoholi tarbimist jms. Loome koos uue traditsiooni, mis aitab meil toetada vaimset ja füüsilist tervist, ühenduda oma juurtega ja suurendada meelemürkide vabalt inimkonna ühtekuuluvustunnet. 

Kutsume Sind osalema HingamisLaulupeole, kuhu tulevad kokku inimesed, kes on huvitatud elutervest tulevikust – kes on valmis arenema, soovivad nautida üheskoos muusikat ja tantsu, turgutada oma vaimset ja füüsilist tervist läbi teadliku hingamise, et saada paremaks versiooniks iseendast.

Eestimaa iseseisvuspäev 20. august on parim päev, et hingata end vabaks, et teha iseseisvaid otsuseid ja saada selleks tuge inimestelt, kes Sind toetavad ja koos luua teadlikult paremat tulevikku endale, oma järeltulijatele, Eestimaale ja kogu maailmale! 

HingamisLaulupidu on õige valik, kui soovid luua elutervet tulevikku, toetada läbi enesearengu ühiskonna tervenemist, õppida professionaalide käe all keha ja vaimu tervendavaid hingamispraktikaid ja koguda teadlike valikute tegemiseks infot Teadliku Valiku laadalt, pead lugu kaunist loodusest ja vanavanemate pärandist.

Võta aeg hetkeks maha ja tee kingitus endale ja oma lähedastele!

HingamisLaulupeol paneme kokku parimad maailma hingamistehnikad oma põliste juurega. Väidetakse, et kontakt esivanematega ja oskus nende väge kasutada ja edasi anda oma tulevastele põlvedele, loob rahuldustpakkuva elu ja tugeva ühiskonna.

Meie, eestlased, oleme oma maad, rahvast ja kultuuri hoidnud aastasadu. Oleme oma keelt ja kombeid säilitanud läbi erinevate aegade. Meil on oma maausk ning rahvuslikud laulud ja tantsud, mis on andnud jõudu läbi ajaloo. Meil on väärikad kirjanikud ja heliloojad, kes on meie pärimuse sõnadesse ja viisidesse põiminud ning kelle vaimujõud on meid innustanud parema homse loomisele.

Kui soovid luua ühendust oma juurtega, leida inspiratsiooni, mõttekaaslasi ja saada tõuget edasi minekuks, siis see festival on just Sinu jaoks!

Mis HingamisLaulupeol toimub?

inspireerivad ja sisukad teadliku hingamise töötoad;
füüsilised-vaimsed tegevused (hingamispraktikad, meditatsioon);
võimalus tutvuda uute inimestega (ei ole kohustuslik);
ühishingamine, mis toob kokku kõik osalejad, et üheskoos uutmoodi tähistada eestlaseks olemist
Hedvig Hansoni kontsert;
alkoholi ja meelemürkide vaba lõkkeõhtu;
võimalust mõnusas seltskonnas nautida Eesti loodust ja suve

Miks osaleda?

Suurepärane võimalus kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega ning suhelda juba olemasolevate tuttavatega
See on erakordne võimalus ennast vabas õhus arendada, nautida suve ja kuulata Eesti parimaid tegijaid. See on erakordne võimalus ennast vabas õhus arendada, nautida suve ja kuulata Eesti parimaid tegijaid.
Võimalus saada inspiratsiooni ja motivatsiooni, et oma elus soovitud suunas edasi liikuda.
Palju uusi ideid ja vajalikke praktilisi teadmisi, mida kohe oma elus rakendada.
Võimalus nautida mõnusat olemist ja tunda erilist energiat, mida see sündmus koos imeliste osalejate ja esinejatega kaasa toob.

HingamisLaulupidu 2023 jätkab traditsiooni, mis pakub järjepidevust ja arenguvõimalusi jagatud väärtustega kogukonnas.

Kasuta võimalust ühendada meeldiv kasulikuga, astuda välja tavapärasest rutiinist, saada energiat meid ühendavatest rahvuslikest väärtustest, uutest teadmistest, toredatest inimestest ning lõõgastavast keskkonnast. Oled väga oodatud! 

Liitu HingamisLaulupeo väärtuskirjaga ja saad:

  • Praktilise e-raamatu, milles sisalduvad hingamisharjutused aitavad vabaneda stressist ja väsimusest
  • Heiki Tomsoni uue audioraamatu “Igapäevane hingamine” esimese peatüki
  • Väärtuskirju, mis sisaldavad inspireerivaid kogemuslugusid, praktilisi teadmisi teadlikust hingamisest ning HingamisLaulupeo eripakkumisi

 RAHA TAGASI GARANTII: Kui tunned mingil põhjusel, et Hingamislaulupeo jooksul sa ei kogenud ega saanud teada midagi uut või väärtusliku, siis anna sellest peo käigus märku  ja maksame sulle kogu raha tagasi.