Kauplejad - HingamisLaulupidu

Kauplejad

HingamisLaulupeo Teadliku Valiku Laada kauplejad

Esimene Teadliku Valiku Laat toimus esimese HingamisLaulupeo ajal Põlvamaal Valgemetsas 20. augustil 2022. Kõik olid oodatud!

Kes ja mida müüs? Seda saad vaadata Eesti esimese HingamisLaulupeo galeriist.

2023 aastal toimub HingamisLaulupidu 19 ja 20 august 2023! Teadliku Valiku Laada põhipäev on 19. august! 

Image

***************************************************************************

Kui Sa hoolid enda ja teiste elust, hoolid loodusest meie ümber ja Maailmast, kus elame, siis on Teadliku Valiku Laat just Sulle. Kõikvõimalikule tervislikule lisaks leiad laadalt ka ilu – ehteid jm, mis rõõmustab hinge. Postita FBs oma seinale ja jaga fotosid, mis laadakaubast teed ja lisa #HingamisLaulupidu2023 #HIngamisLaulupidu #TeadlikuValikuLaat. Sulle võib naeratada loosiõnn!

Laadal valime ka parima kaupleja. Ilusaima, temaatilise väljapanekuga, lahke ja tore kaupleja saab kingiks 2-tunnise hingamisteraapia seansi väärtuses 200€.

2022 aastal on Laada lahkeim kaupleja Rainer Vilu, www.terviseoaas.ee

Teadliku Valiku laada perenaiseks on sel aastal koolitaja, kirjanik Katrin Aedma. Võta temaga julgelt ühendust, kui on küsimusi: 513 2444, Katrin.Aedma@gmail.com

Toetades HingamisLaulupidu, toetad Eesti rahva vaimset ja füüsilist tervist mõjutades inimeste teadlikkuse tõusuga positiivselt kogu maailma!

2023 on Teadliku Valiku Laadal oma tooteid ja teenuseid tutvustamas ja müümas Cozy Cabin, Terviseoaas, Relaxationland, idamaa rändkauplus, Harmooniatuba, Eesti vesi OÜ, ANITA-GALINA LISSOVENKO, SVM VILJAD OÜ, TKT KINNISVARA OÜ jt. Kui Sa ei ole veel kauplejaks registreerunud, siis tee seda SIIN!

Terviseoaas
Rainer räägib, et Terviseoaas pole pelgalt müügilett, kustkohast soetada puhtaid ja alternatiivseid tervisetooteid, vaid mõtteviis.
“Tervis pole vaid toidulisandite manustamine vaid veelgi olulisemaks pean loovat mõtlemist, vaimset tasakaalu ja mis kõige tähtsam – huumorimeel, sest naer ja õnnetunne on minu ülim eesmärk!”
TerviseOaasist leiad Eestis parimat kuivatatud mangot, mis on otse Vietnamist ja igati tarvilisi “nohupulkasid”.
Pühitsetud käsitööviirukid Indiast

Anita käsitööviirukid on valmistatud käsitsi pühalikus Vrindavanis ~ RadhaKrishna kodus ~ pühendunute poolt. Viirukid on naturaalsed traditsioonilised India templite lõhnad erinevatest masaladest ehk maitsetaimede segudest. Nendega puhastatakse ruumi ja luuakse meeleolu. ~ Anita südamesoov on, et kõigil, kes viirukeid armastavad, oleks võimalik soetada naturaalseid ~ 250g ~ u 200 pulka ~ 25€ 50tk ~ 15€ #teadlikuvalikulaat #hingamislaulupidu2023 #HingamisLaulupidu #viirukid #naturaalsedviirukid

Cozycabindesign’i lõhnaküünlad ja ruumilõhnastajad
Cozycabindesign’i lõhnaküünlad ja ruumilõhnastajad on loodud meie lõhnameelte jaoks, et elus oleks enam nauditavaid hetki.
Lõhnaküünalde abil saad luua sobiva atmosfääri – hubasema ruumi, milles viibimine teeb südame soojaks. Müüjad räägivad Sulle hea meelega sellest, millist lõhna ja milleks kasutada!
Inspiratsiooni leitakse erinevatest aastaaegadest – lõhnadest, maitsetest, värvidest…
Iga küünal on valminud rohelisest mõtteviisist lähtuvalt, käsitööna ja suure hoole ja armastusega ❤️
Cozy Cabin küünalde kohta leiab rohkem infot kodulehelt https://cozycabin.ee/
Oled oodatud uudistama Cozy Cabin lõhnamaailma ja osa võtma HingamisLaulupeost 19 ja 20 august Valgemetsa!
Põnevad ja tervislikud snäkid
Küllike Klaos pakub Teadliku Valiku Laadal suupärast, milleks on näiteks:
  • Väga populaarsed gluteenivabad vegan kommid Soomest, mis on värvitud õunte ja punase peediga. Valida saad lausa kuue maitse vahel
  • Maitsev Türgi halvaa nii kilo kaupa kui väikestes karpides
  • Külmpressitud karobi ehk jaanikauna siirup ja
  • Rootsi tilgad
Kontakt: Küllike Klaos, Partnersm6s OÜ, info@bodyaction.ee, +372 5373 8398
idamaa rändkauplus
idamaa rändkauplus toob meile Valgemetsa head ja põnevat eelkõige Indiast. Rändkaupluse valikus on kauneid ja unikaalseid ehteid, riideid ja kotte. Kaubas on eelkõige naturaalsed materjalid – riided on puuvillasest materjalist ja viskoosist. 95% ehetest on valminud käsitööna müstilise India kuuma päikese all, mitmed ainueksemplarid ja autoritööd, osa disainitud Eestis. Ehted on hõbedast ja kullatud, luust, puust, klaasist ja ehtsatest kristallidest ja pool- ja vääriskividest.
idamaa rändkaupluse kollektsioonist leiab palju unikaalset ja põnevat!
Müügil on HingamisLaulupeo sümboolikaga ehe HingeLill, mis sündis koostöös
Imeline HingeLill on ehe, mis kaunistab, toetab ja avab südame armastusele
💙 HingeLill on galaktiline sümbol, mis toetab kandjat Puhta Tervise Sagedusega🧚‍♀️
💙 HingeLill sündis HingeTule sädemetest ja augustikuu täistaeva kumast saades inspiratsiooni Eesti esimese HingamisLaulupeo imelisest ideoloogiast – millestki, mis aitab kogu ühiskonda transformeerida isiksuse tasandil selliselt, et meie maailm muutub paremaks… mõistvamaks, armastavamaks… kohaks, kus on imeline elada meil, meie lastel… kõigil… ja kus on võimalik koos luua armastuses armastust..
Kõike seda saab teha läbi hingamise…
Siin saad vaadata, milline on see imeline HingeLill, mille südameks on kristallide ema – mäekristall oma puhastava ja kaitsva energiaga või elurõõmu allikas sinine topaas.
Ehted on valminud Solotar Jewellery meistrite käsitööna müstilise India kuuma päikese all ja esmakordselt müügil just HingamisLaulupeo Teadliku Valiku Laadal.
Kontakt: Katrin Aedma, Katrin.Aedma@gmail.com, +372 513 2444
Metsamoor ja taimetark BLANKA ILUTEENUSED
Blanka on tulest ja tõrvast läbi käinud tugev ja tegus naine, kes peab oluliseks tervist ja ilu ja sehkendab metsa all. Ta korjab metsast taimi ja keedab nõiarohtu.
Blanka firmatoodeteks on käbimoos, kadaka musi ja võililleõli.
Ta pakub väga mitmeid massaaže ja teeb erinevaid iluprotseduure sh ka noorendavat näomassaaži ja püsimeiki ja oskab anda igasuguseid looduslähedasi tervisenõuandeid.
Blanka võtab Teadliku Valiku Laadale müügiks kaasa ka oma raamatuid “Imeline valuvaigisti alternatiivsete meetoditega”.

Kontakt: Blanka Jaansoo-Pukspuu aknalb76@gmail.com +372 5625 7122 FB Blanka iluteenused, FB Blanka Jaansoo-Pukspuu

Õnnepärl

OÜ Õnnepärl pakub meile silmailu – erinevaid ehteid ja malasid

30 aastat tagasi alustas Silvia kulla ja hõbeda Eestisse toomist ja palju aastaid rõõmustas ta inimesi juveelifirma kvaliteetse ja uhke kaubaga. Oma loominguga alustas Silvia 12 aastat tagasi ja valmistab ehteid poolvääriskividest ja pärlitest. Vahelülideks kasutab ta nii ehtemetalli kui ka hõbedat. Silvia valmistab ka personaalseid ehteid, lisades neile omad head soovid ja mõtted, et tema klientidel oleks hea tuju ja hea tervis.

Õnnepärl pakub laias valikus hõbeehteid ja ehteid poolvääriskividest. Lisateenused (Tartus):

  • kulla ja hõbeda kokkuost
  • ehete parandamine ja ehete valmistamise töötoad
  • kunstiteraapia, psühholoogi ja kogemusnõustaja teenus-reumahaiguste alal.

Kontakt: Silvia Pütsep, silviapytsep@gmail.com

JOANNA tammetooted
Kõik minu Liina puidust tooted, milleks on kõrvarõngad, märkmikud ja käepaelad, on valmistatud tammest ja viimistletud õlivahaga.
Lisaks tammele ja õlivahale on igas tootes rohkelt hoolt ja armastust.
Maycen Baltic OÜ

Mariliis müüb ainult neid tooteid, mida ise kasutab. Ta on väga tundlik sünteetiliste lõhnade ja materjalide suhtes. Tooted on orgaanilised ja loovad hea enesetunde.

CBD tooted on naturaalsest Itaalia päikese all kasvanud kanepist. Õlid on ainukesed Eestis, mis on valmistatud külmpressi meetodil (pole kuumutatud), see tagab kõikide ainete säilimise õlis.
Küünlad on naturaalsest palmivahast, mis ei tekita tahma põlemisel. Tule uudistama, küsi lisa, valikus on muudki põnevat!
Kontakt: Maycen Baltic OÜ, Mariliis +372  5906 6471, info@mbaltic.comwww.mbaltic.com
ENBE OÜ / Design by Eneli
Aeglane mood!
Omanäolised ja ajatud tooted, suur erialane kogemus vastutulelikkus ja paindlikkus.
Eneli disanib, toodab ja müüb oma käsitööna valminud õlakotte, ridiküle, seljakotte, märsse ja helkurkotte.
Ta kasutab rahvuslikku triibukangast, linast riiet, gobelääni, korkkangast, musta värvi pidulikku riiet ning helkurkangast.

Lisaks kottidele on Eneli toodangus veel villased, vanutatud disainrõivad – mantlid, jakid, kleidid. Tellimusena valmistab ta ka linaseid kleite.

Kontakt: Eneli Bergmann enelibergmann@gmail.com, +372  551 3800, Facebook.com/Eneli.Kotid
Piret Pilbergi linased
Piret Pilbergi kireks on linaste riiete kavandamine ja valmistamine. Huvi lina vastu tärkas Piretis ligi 20. aastat tagasi. Miks just lina? Lina on üks iidsemaid kultuurtaimi maailmas.
Vanimad leiud ulatuvad 10 000 aasta taha ja Eestis umbes 3000 aasta taha. Linakasvatus oli väga laialt levinud ka Vanas-Egiptuses. Linasest riided on hinnas, sest keha tunneb end linase sees hästi. Linane on naturaalne vastupidav materjal, mis hingab, imab hästi niiskust ja kuivab kiiresti. Linased rõivad on tervisele kasulik teadlik valik.
Kontakt: Piret Pilberg, +372  5695 4005, linasedriided@gmail.com www.linasedriided.ee, kauplus Võrus, Tartu tn 31
Maailmapuudutus.ee
Maailmapuudutus.ee tuleb valge telgiga õue ja võtab veebipoest kaasa kõigi lemmikud ning lisaks alati midagi uut!
🎁 Viirukid – suur valik 100% naturaalseid ja tahmavabasid, ka vähese suitsuga ja erilisi sorte, mida mujalt ei leia.
🎁 Küünlad naturaalsest materjalist, mis ei tahma meie kopse ega ruume, samuti puhaste eeterlike õlidega lõhnastatud.
🎁 Chakraküünlad, mis loovad meeleolu ja muutuse.
🎁 Käsitööehted erilises mikromakramee tehnikas ja poolvääriskividest.
🎁 Inspiratsioonikotid. No mis need veel on??? Aga tule ja vaata ise!
🎁 Eeterlikud õlid ja difuuserid, õlilambid-õhuniisutajad
Tule oma viiruki ja küünlatagavara täiendama, niisama uudistama või lihtsalt juttu ajama 🙂