Hingamislaulupidu - Hingamislaulupidu

Ühine meiega Eesti I Hingamislaulupeol

„Kas Sa armastad õhku?“

KavaVideoTasuta vaatamiseksLeia oma pilet
Image

Tere tulemast Eesti I Hingamislaulupeole „Kas Sa armastad puhast õhku?”!

20. augustil 2021 toimuval esimesel omalaadsel hingamis- ja laulupeol on Sul võimalik õppida Eesti parimate hingamistöö ekspertide käe all, osaleda mitmekesistes aruteludes, tutvuda meie pärimuskultuuri erinevate väljendustega ning kuulata nii eesti kui muu maailma algupäraseid helikeeli.

Terve päeva jooksul viime läbi meistriklasse ja praktilisi õpitube, kust saab väärtuslikke tööriistu, näpunäiteid ja nippe oma elukvaliteedi muutmiseks ning pärimuskultuuri integreerimiseks igapäevaellu. Paralleelselt toimub tervisetoodete laat väikeettevõtjate ja käsitöölistega nii Põlvamaalt kui üle Eesti, mis annab võimaluse täiustada oma teadmisi tervisliku toitumise, ökoehituse ja palju muu osas.

Päeva oluliseks osaks on muusika: esinema tulevad hinnatud Eesti muusikud nagu Hedvig Hanson, Triinu Taul, Rändaja, Lepaseree, Karolin Kõrre, Kadri Lepasson ja teised. Hingamislaulupeo ühislaulmise kavas on nii erinevad rahvaviisid, ürgsed joiud kui ka üldtuntud eestikeelsed lood. Hindame väga Hingamislaulupidu kui olulist võimalust tugevdada omavahelisi suhteid kriisijärgsel ajal, tuues kokku sarnaste huvide ja kattuvate väärtustega inimesed.

AUSTUSAVALDUS EESTI MAALE JA RAHVALE

Hingamislaulupeo kulminatsiooniks on päeva lõpetav ühishingamine ja -laulmine, mis toob kokku kõik osalejad tähistamaks eestimaalaseks olemist uuel moel.

Ajakava

Esinemiste ja töötubade täieliku loendi leiate ajakavast

Hingamislaulupeo õpitoad ja sündmuste kirjeldused

Loengud

Esimese hingamislaulupeo loengute käigus on Sul võimalus kiigata teadusesse ja filosoofiasse hingamispraktikate taga. Tule ja saa teada, mida võimsat ja imelist on võimalik enda ellu saada ja luua läbi erinevate hingamispraktikate! Sind suunavate õpetajate ja õppejõudude hulgas on neuroteadlasi, arstiteadlasi ja filosoofe. Märkimisväärseteks teemadeks on seekordsel peol polüvagaalne teooria, südame löögisageduse varieeruvus (HRV), sidusus (inimestevaheline ja inimväline), tehnoloogia ja isiklikuks kasutamiseks mõeldud rakendused.

Hingamiskogemus

Pidu lõpetav kogemuslik ja ümberkujundav ühishingamine kestab 90–120 minutit. Sinu hinge kosutavat teekonda juhendavad asjatundlikult Heiki Tomson ja Tiia Lõoke ning paljud teised hingamisterapeudid.

Tööriistad, näpunäited ja häkid

Õpi praktilisi hingamisvõtteid, mida saad kohe oma igapäevaelus kasutama hakata! Näiteks tavasid ja praktikaid, mis aitavad Sul leevendada ärevust, stressi, unetust, depressiooni ja muid kurnavaid hingelisi või vaimseid hädasid. Saa teada, kuidas tõsta madalat energiat või meeleolu, suurendada keskendumisvõimet ja tootlikkust ning teha enda meelepärasel spordialal arenguhüpe ja tasemetõus. “Tööriistakomplekti” seansid kestavad 60 minutit.

Paneeldiskussioonid

Ümarlauaaruteludes teemal “Mets on meie kodu” võetakse fookusesse Eesti metsa kaitsmise vajalikkus ja võimalused. Oma osa arutellu annavad mitmed esinejad ning moderaator-päevajuht.

Muusika

Hingamislaulupeol ühendame pärimusmuusika hingamise, pärismustantsude ja laulmise-joigumisega, mille juhendajateks ja eestvedajateks on meie enda lemmikartistid Eestist: Karolin Kõrre, Meelika Hainsoo ja Paul Daniel, Rändaja, Kadri Lepasson, Triinu Taul jt. Peaesinejaks on Hedving Hanson.

JÄLGI MEID
etEstonian